Burdur Kent Konseyi İmar, Şehircilik, Ulaşım ve Trafik Çalışma Grubunun Projesi basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuruldu…

Burdur Kent Konseyi İmar, Şehircilik, Ulaşım ve Trafik Çalışma Grubu olarak; 25.07.2022 Pazartesi günü saat 14.30’da Burdur Belediyesi’nin Meclis Salonunda Eskişehir çıkışlı Burdur-Isparta-Antalya Hızlı Tren güzergahları ile ilgili bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya;Burdur Kent Konseyi Başkanı Orhan AKIN, Burdur Belediye Başkan Yardımcısı ve Burdur Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali SAY, Burdur Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerinden B.K.K. Engelliler Meclis Başkanı Eylem Selcan TUNCEL,Erkan PUTGÜL-Mustafa AKTAŞ, Burdur Kent Konseyi İmar, Şehircilik, Ulaşım ve Trafik Çalışma Grubu Başkanı Ali Orhan KUTLUER, Grubumuzun ve ilimizin seçkin mühendisleri olan Nuri KUTLU-A. Murat ÖZDİŞ ile Burdur’umuzun değerli basın mensubu olan arkadaşlar katıldılar.

Ayrıca toplantıya gelen misafirler arasında Burdur’umuzun önemli simaları ile Burdur Kent Konseyi eski Başkanı Nuri Levent ÖZER de yer aldı.