BURDUR BELEDİYESİ ve B.K.K.ENGELLİLER MECLİSİNDEN GIDA YARDIMI

Konsey Haber

BURDUR BELEDİYESİ ve B.K.K. ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN MUHTAÇ ENGELLİ AİLELERİNE GIDA YARDIMI YAPILIYOR…

Burdur Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeniyle yardıma muhtaç dar gelirli aileler tespit edilerek gıda yardımında bulunuyor. Yaklaşık 2 bin ihtiyaç sahibi aileye, temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketleri adreslerine teslim edilmeye başladı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, B.K.K.Başkanı N.Levent ÖZER ve B.K.K. Engelliler Meclis Başkanı Naile ÖZKAN yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde engelli vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Vesiyle, Mehmet Çetin ve Kezban Gök ailelerini ziyaret eden Başkan Ercengiz, vatandaşların Kurban Bayramını kutlayarak gıda paketi verdi.

Gıda paketlerinin bir ailenin yaklaşık bir ay boyunca gıda ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlandığı ifade eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Ercengiz, “Gıda yardımı için dar gelirli ihtiyaç sahibi yaklaşık 2 bin aileyi tespit ettik. Muhtarlarımız vasıtasıyla belirlenen yaklaşık 2 bin ihtiyaç sahibi aileye, temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketlerini ulaştırıyoruz” diye konuştu.