B.K.K.TİCARET ve SANAYİ ODASI ile ESNAF ve SANATKARLAR ODASINI ZİYARET ETTİ

Konsey Haber

   Burdur Kent Konseyi Başkanı Nuri Levent Özer, Burdur Kent Konseyi Genel Sekreteri Orhan Akın ve Burdur Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Nahile Özkan, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK’i ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep KALKAN’ı makamlarında ziyaret ettiler.

   Ziyarette; Burdur Kent Konseyi Başkanı Nuri Levent Özer Türkiye’den 3 pilot il arasında bulunduğumuz “Kentim İçin Kendim İçin Hakkımı İstiyorum Projesi” ile ilgili konular görüşülerek şu ifadelere yer verdi;

    Burdur Kent Konseyi Engelliler meclisi olarak Engellilerimizin daha iyi koşullarda yaşayabilmeleri adına çalışmalar yapmaktayız. Bu kapsamda, Türkiye Kent Konseyi Birliği tarafından bir takım projeler yapılmaktadır. Bu projelerden birisi olan “Kentim İçin Kendim İçin Hakkımı İstiyorum Projesi” çalışmaları başlamış olup, bu proje ile ilgili Türkiye’den 3 pilot il arasında bulunmaktayız. Söz konusu proje çalışmaları için il genelinde resmi kurum temsilcilerinin de içinde bulunduğu engeliler meclisi çalışma grubu oluşturulacaktır.” Dedi.