Burdur Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun Ortak Projesi olan “ÜRETEN KADINLAR ETKİNLİĞİ” Burdur’da yapıldı…
Burdur Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun Ortak Projesi olan “ÜRETEN KADINLAR ETKİNLİĞİ” Burdur’da yapıldı…
18.06.2022 Cumartesi günü İstasyon Caddesinde 10.00 – 18.00 saatleri arasında Burdur Belediyesi’nin de katkılarıyla Burdur Kent Konseyi ile Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun ortaklaşa yaptıkları “ÜRETEN KADINLAR ETKİNLİĞİ” burdur’da yoğun ilgi gördü.
Bu web sitesi, size mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunabilmek için çerezleri kullanır. Çerez bilgileri tarayıcınızda saklanır ve web sitemize döndüğünüzde sizi tanımak ve ekibimizin web sitesinin hangi bölümlerini en ilginç ve yararlı bulduğunuzu anlamasına yardımcı olmak gibi işlevleri yerine getirir.
Kesinlikle gerekli çerezler
Çerez ayarları tercihlerinizi kaydedebilmemiz için kesinlikle gerekli çerezler her zaman etkin olmalıdır.
Bu çerezi devre dışı bırakırsanız, tercihlerinizi kaydedemeyiz. Bu da, bu web sitesini her ziyaret ettiğinizde çerezleri tekrar etkinleştirmeniz veya devre dışı bırakmanız gerekeceği anlamına gelir.