B.K.K. PROJELERİ ÖN DEĞERLENDİRME KOMİSYONUNDA DEĞERLENDİRİLDİ…

Konsey Haber

    2016-2017 yıllarında yapılan B.K.K. Olağan Genel Kurullarında B.K.K. Engelliler Meclisi, B.K.K. İmar, Şehircilik, Ulaşım ve Trafik Çalışma Grubu, B.K.K. Çevre ve Sağlık Çalışma Grubu, B.K.K. Kültür ve Sanat Çalışma Grubu ile B.K.K. Turizm, Tanıtma, Tarih ve Kültür Varlıkları Koruma Çalışma Gruplarının onaylanıp kabul edilen projeleri ÖN DEĞERLENDİRME KOMİSYONU ile yapılan 2 günlük toplantıda tekrar değerlendirildi.

    27-28/09/2017 tarihlerinde Burdur Belediyesi Encümen Salonunda gerçekleştirilen 2 gün süren toplantıya; komisyon başkanı Burhan Cahit KARAKURT ve 4 Belediye Meclis üyesi, Burdur Belediyesi yazı işleri müdürü Hülya Yalçın ERASLAN, B.K.K. Başkanı N.Levent ÖZER, B.K.K. Genel Sekreteri Orhan AKIN ve proje sahipleri katıldı.

    Toplantı; komisyon başkanı KARAKURT’un  sırasıyla yer alan projeleri itinayla tek tek ele alarak, komisyon üyelerinden ve proje sahiplerinden de bilgiler almak suretiyle, ortak akılla değerlendirip notlar alarak Burdur Belediyesi Meclis gündemine sunmak için çalışma yapılacağını bildirdi.

    Daha sonra Karakurt; Kent Konseyi Başkanlığına ve proje sahiplerine böylesine özveriyle çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

    Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.